Поради щодо вивчення англійської мови найчастіше приходять від тих
людей, котрі ще не вивчили, а не тих, які успішно опанували всі мовні
навики.
- Остерігайтеся порад тих, хто вам гарантує, що він вивчив англійську мову за 1-2 місяці
-
Бережіться тих, хто стверджує, що опанував її, просто слухаючи музику або
переглядаючи фільми. -
Утікайте від того, хто просто хоче продати Вам диво книгу, cd чи
програмку, завдяки якій ви один раз і на завжди вивчите будь - яку
іноземну мову, ще й з довічною письмовою гарантією.
Ті, хто вивчали англійську мову дійсно серйозно, дуже рідко беруть участь в он-лайн дискусіях чи переписуються в чатах. - Ті, хто вивчали англійську мову дійсно серйозно, дуже рідко беруть участь в он-лайн дискусіях чи переписуються в чатах.
1 Найшвидшим способом вивчити англійську мову є виїзд за кордон.
Міф. Виїзд за кордон, не є 100% гарантією успіху швидкого вивчення іноземної мови. Курси в коледжах та приватних школах є дуже дорогими і не завжди ефективними. Навіть, якщо Вам дуже повезе і у Вас з’явиться змога проживати в англомовній родині,то Ви у кращому випадку вивчите лише найбільш вживані фрази повсякденного життя. Якщо ж Ви вирішили під час літніх канікул пов’язати корисне з приємним, тобто, опанувати мову та підзаробити, виконуючи сезонні роботи, то не вагайтесь, але намагайтесь знайти роботу, де працює менше ваших співвітчизників. Якщо б виїзд за кордон гарантував швидке вивчення англійської мови, то не було б жодного іноземця з низьким рівнем англійської мови, який протягом багатьох років проживає в Англії , Канаді, Австралії чи в Америці. Вивчити англійську мову і відправитися в Англію чи будь-яку іншу англомовну країну це чудовий досвід, який гарантує прекрасний результат.
2 Найлегшим та найефективнішим способом вивчення англійської мови є : слухання музики, прослуховування аудіо книг, перегляд фільмів та передач мовою оригіналу, читання книг, газет, журналів.
Міф. Музика, телебачення, газети, фільми, це додаткові складові, які є дуже корисними для вивчення англійської мови. Додаткове не означає головне!!!!. Жодні додаткові матеріали, які надзвичайно корисні для відпрацювання матеріалу не можуть замінити самого навчання !!!!
Бандурист не навчитися грати слухаючи інших бандуристів, хоча слухати інших допомагає йому удосконалюватися. Щоб навчитись грати на бандурі, необхідно регулярно практикувати. Спортсмен не покращує свою продуктивність спостерігаючи за іншими спортсменами, а досягає результатів, лише своєю працею. Те ж саме стосується вивчення іноземної мови:
3.Найкращий спосіб збагатити свій словниковий запас - завжди тримати під рукою словник і запам'ятовувати списки слів.
Міф. Словник являє собою інструмент, який використовується для пояснення слова, але не для вивчення мови. Постійне вишукування слів у словниках є не завжди розумною тратою часу. Слова необхідно вивчати, використовуючи їх постійно (у повсякденному житті, на відпочинку, під час роботи) а не записуючи їх у список, щоб колись запам'ятати. Для студентів початкових рівнів, раджу придбати кишеньковий словничок (з перекладом на рідну мову та з рідної на іноземну), яким можна скористатись під час занять з носієм мови. Адже, щоб висловити свою думку або просто порозумітись з іноземцями володіючи невеликим запасом слів дуже важко, тому єдиним рятівником у вас буде саме словник.
4.Найкращий спосіб вивчати англійську мову це - знайти носія мови , який пропонуприватні уроки.
Міф. Далеко не кожен з нас зміг би викладати українську мову іноземцям, не маючи професійних навиків викладання . На превеликий жаль, у більшості випадків, носії мови в Україні не мають філологічної чи педагогічної освіти. Єдиною перевагою таких вчителів є, те що вони розмовляють своєю рідною мовою, без жодного характерного не носію мови акценту, мають багатий словниковий запас, включаючи сленг, добре оперують термінологіями. Заняття з носіями мови є дуже корисними для студентів , особливо якщо вони доповнюють основне навчання. Адже, зрозуміти носія не знаючи жодного іноземного слова, будови речення та елементарної граматики практично не можливо. Але практикувати щойно вивчені слова та граматичні конструкції, є прекрасною можливістю, яка прирівнюється до попадання в мовне середовищеJ
5 Щоб добре вивчити англійську мову , її необхідно вивчати з малечку.
Міф. Немає ніяких обмежень за віком, статтю, освітою, національністю або соціальним статусом для вивчення англійської мови. Будь-яка людина може вивчити іноземну мову. Єдиною умовою успіху є велике бажання опанувати мову та важка праця над мовними навиками. У вивченні іноземної мови дитяча пам’ять =дорослій мотивації. (Чим менша дитина, тим краща у неї пам’ять та слабша мотивація, з дорослими все навпакиJ.
6.Існують люди не здатні вивчити іноземну мову.
Міф. Так у більшості випадків кажуть студенти без конкретної мотивації. Чи можна навчити людину професійно грати на фортепіано, якщо вона не хоче вивчити 7 нот і не планує застосовувати свої навики на практиці. Те ж саме, стосується вивчення іноземної мови. Якщо людина починає вивчати іноземну мову і наперед каже , що граматика зовсім не потрібна, для того щоб порозумітись з іноземцями, а вчити слова не цікаво , бо можна порозумітись і на мові жестів. З цього випливає, що немає не здібних студентів, є не мотивовані.
7.Індивідуальні заняття з репетитором кращі за групові.
Міф. Скільки людей, стільки ж думок. Існує велика різниця між індивідуальними заняттями та заняттями в групі. У кожному з цих видів є свої переваги та недоліки. Робота в групі робить навчання більш цікавим, тому що на групових заняттях велика увага приділяється Pair-work (робота у парах) and Group-work(робота у групах). Також великим плюсом є те, що спілкування в групах відбувається між однаковими за рівнем знань студентами, де можна завжди помітити помилки одногрупників, (і як то кажуть вчитись не на власних, а на чужих помилках) Відповідно, якщо студенту на занятті цікаво та весело, то і мотивація вивчати мову буде більшою. Що ж до індивідуальних занять, то їх перевагою є індивідуальний підхід до студента, опрацьовування необхідного саме студенту матеріалу та вибір часу та періодичності занять. Готуватись до специфічних іспитів раджу приватно, вивчати мову для подальшого використовування в соціумі в групахJ
8. Можна вивчити мову не виконуючи домашніх завдань.
Міф. Звичайно, систематичне виконування домашнього завдання є не найвеселішою частиною вивчення мови, але ця частина є максимально дієвою для повноцінного закріплення щойно вивченого матеріалу. Якщо студент систематично виконує домашнє завдання, результат опанування мови буде в тричі швидшим та довго тривалішим, ніж у іншого студента (того, який ніколи не виконує домашнього)
9.Можна вивчити мову один раз і назавжди.
Міф. Вивчення мови , так як і гра на музичному інструменті, спорт потребує постійної практики. Звичайно, якщо мову ви вивчаєте системно, ці знання при відсутності практики не пропадуть раптово, а просто перейдуть з активної в пасивну пам’ять. Якщо ж, навчалися мові лише 1 місяць, та вивчили алфавіт, знаєте відповідь лише на запитання What's your name? і Where are you from? то ці фрази ви пам’ятатимете довго, але хіба ж це вивчення мови?
Немає коментарів:
Дописати коментар